Avaleht / Toad / Magamistuba

Magamistuba

Magamistuba

412 toodet

Kuvatakse 24 / 412 st

Meie laiast voodivalikust leiad endale ideaalse voodi, olgu selleks siis klassikaline kušett, luksuslik kontinentaalvoodi või innovaatiline mootorvoodi. Vali voodi, mis toetab sinu keha ja tagab sulle sügava une, et saaksid hommikul ärgata puhanuna ja täis energiat.

Masku magamistoamööbel ühendab endas stiili ja praktilisuse. Vali meie mitmekülgsest valikust just endale meelepärane voodi, öökapp või riidekapp, mis mitte ainult ei näe hea välja, vaid on ka funktsionaalne ja vastupidav.

Sinu maitse, sinu Valik 

Olenemata sellest, kas eelistad minimalistlikku disaini või soovid luua luksuslikku atmosfääri, Masku pakub sulle laia valikut värve ja materjale. Lase oma isikupäral särada, valides just need tooted, mis peegeldavad sinu stiili ja maitset.

Kas sooviksid paremini magada?

Voodi kvaliteet mõjutab taastumist ja sinu energiataset – hea uni on meie heaolu alustala. Veetes unenägude maailmas kuni kolmandiku oma elust, on kvaliteetse voodi valimine väga oluline! Hea une tagamiseks tuleb veenduda, et voodi oleks just sinu kehale sobiv.

Kvaliteetsed voodid ja madratsid tagavad hea une, kuna keha saab puhata ergonoomilises asendis. Keha saab vajaliku toe õigetes kohtades ja näiteks puusadele või õlgadele ei avaldata liiga palju survet. Hea voodi on investeering, mille eest sinu tervis sind tänab!

Milline voodi on parim?

Parim voodi on selline, mis toetab sinu keha just õigetest kohtadest. Voodi ei ole mõeldud vajuma, vaid pakkuma kehale mugavat asendit, kus ühelegi kehaosale ei avaldata liiga palju survet. Halvas voodis magades võivad näiteks õlad ja puusad taluda liigset survet. Parim voodi pakub head und ja aitab kehal päevastest pingutustest optimaalselt taastuda.

Kušett, jenkkivoodi, kontinentaalvoodi või mootorvoodi?

Voodimudelitest kõige traditsioonilisem on kušett, kontinentaalvoodi (jenkkivoodi) ning mootorvoodi. Mootorvoodi on omadustelt kõige mitmekülgsem, kuna seda saab reguleerida soovitud asendisse. Mootorvoodi pakub leevendust näiteks norskamisele ja reflukshaigusele.

Maskust leiad arvukalt erinevaid voodeid mitmesugusteks vajadusteks. Voodit raamivad stiilsed voodipeatsid. Lisaks saab voodi jalutsisse paigutada pingi riiete selga panemiseks.

Funktsionaalsed mootorvoodid võimaldavad madratsi asendit kohandada võimalikult ergonoomiliseks. Meilt leiad laia mootorvoodite valiku, kus on palju valikuvõimalusi. Maskust leiad ka ruumi säästvaid narivoodeid ja laste voodeid. Külaliste majutamiseks müüme muuhulgas ka diivanmadratsied ja täispuhutavaid madratsied.

Otsid hea väljanägemisega voodit?

Magamistoa sisustuses on voodi väga domineeriv element, seega pole ime, kui sulle on tähtis ka voodi välimus. Meilt Maskust leiad voodeid mitmetes eri mudelites ja stiilides. Must voodi on stiilne ja traditsiooniline valik. Beežiga polsterdatud voodi võib tuua tuppa rahulikku harmooniat. Värvikas voodi, näiteks kollase polstriga, ei jää kindlasti kellelgi märkamata!

Milline madrats valida?

Voodid võivad väliselt tunduda väga sarnased, kuid tegelikkuses on voodite omadustes olulised erinevused, mis mõjutavad une kvaliteeti ja keha taastumist. Eriti mõjutavad vedrustus ja valmistusmaterjalid seda, kuidas voodi magamisel tundub.

Hea madrats on kindel ja toetav – kõige tähtsam on, et see toetaks magaja keha õigetest kohtadest. Seetõttu sõltub magaja kaalust see, milline madrats valida. Kaheinimesevoodi eri pooltele võib valida erineva kõvadusastmega kattemadratsid. Kattemadrats muudab magamise mugavamaks ja kaitseb põhimadratsit kulumise ning määrdumise eest.

Milline on hea voodi suurus?

Esmalt mõtle, kas vajad ühe- või kaheinimesevoodit? Kui suur voodi mahub magamistuppa? Soovitatav magamislaius on 90 sentimeetrit ühe magaja kohta ja üldiselt on voodid kaks meetrit pikad. Näiteks ühele inimesele võib 120 cm voodi olla parem valik kui 90 cm, kui toas on piisavalt ruumi. On oluline arvestada ka istumiskõrgust, et oleks lihtsam voodist tõusta.

Külasta meid 

Tutvu lähemalt meie valikuga veebilehel www.masku.ee või tule külasta meie kauplusi, kus meie sõbralikud ja asjatundlikud müüjad aitavad sul leida just selle õige voodi. Ära unusta, et Masku pakub ka kiiret ja mugavat kohaletoimetamist.