Avaleht / Toad / Elutuba / Diivanid ja tugitoolid

Diivanid ja tugitoolid

Leia Masku laiast valikust oma unelmate diivan või tugitool!

Masku kutsub sind avastama laia valikut diivaneid ja tugitoole, et leida just see õige, mis täiustab sinu kodu ja pakub ülimat mugavust. Meie valikus on 2- ja 3-kohalised diivanid, nurgadiivanid, mooduldiivanid, reclinerid ning erineva suuruse, stiili ja materjaliga tugitoolid. Leia endale sobiv kangast, nahast või kunstnahast diivan või tugitool Maskust juba täna ja naudi selle mugavust aastaid!

Diivanid ja tugitoolid

Leia Maskust täiuslik diivan soodsa hinnaga!

Elutuba on oluline paik nii perega koos aja veetmiseks kui ka üksinda lõõgastumiseks. Muljetavaldav ja mugav diivan sobib suurepäraselt nii külalistega suhtlemiseks kui ka vajadusel öömaja pakkumiseks.

Maskus on Eesti suurim diivanite valik

Diivan on üks kodu tähtsamaid mööbliesemeid. Mugav diivan on ideaalne paik filmimaratonide vaatamiseks, uinakute tegemiseks ja perega koos olemiseks. Masku hämmastavalt mitmekülgne diivanite valik pakub hulgaliselt võimalusi erinevatele vajadustele. Olenemata sellest, kas unistad suurest nurgadiivanist või väikesest kaheistmelisest diivanist, leiad selle meilt. Võid oma unistuste diivani mugavalt veebist tellida ja koju kätte saada. Tutvu meie e-poe valikuga ja leia täiuslik diivan just oma elutuppa.

Milline diivani suurus sobib sinu elutuppa?

Kas otsid diivanit väikesesse või suurde tuppa? Kas sul käib tihti külalisi või on sul suur pere? Väiksemasse elutuppa sobib suurepäraselt kahe- või kolmeistmeline diivan. Ka kolmeistmeline diivanvoodi on stiilne lahendus väiksemale perele.

Suuremale perele tasub soetada suurem diivan, näiteks nurgadiivan või U-kujuline diivan. Soovi korral saab diivaneid ka omavahel kombineerida ja luua koju diivanigrupi, mis koosneb näiteks ühest kolmeistmelisest diivanist, ühest kaheistmelisest diivanist ja mõnest tugitoolist.

Diivanvoodi, reguleeritav diivan või tavaline diivan?

Diivanvoodi võlub oma mitmekülgsusega ja pakub mugavat magamiskohta külalistele. Lihtsasti kasutatav diivanvoodi sobib nii elutoa keskmesse kui ka külalistetuppa. Väike diivanvoodi mahub hõlpsasti ka lastetuppa või suuremasse magamistuppa.

Lisamugavust elutuppa toob reguleeritava diivani valimine. Reguleeritavad diivanid ehk recliner-diivanid võimaldavad asendit muuta kas käsitsi või elektriliselt. Näiteks diivanilt tõusmine on lihtsam, kui kasutusel on reguleeritav diivan.

Või otsid lihtsalt tavalist diivanit?

Diivan ilma lisafunktsioonideta on endiselt kõige levinum valik elutuppa. Tutvu erinevate võimalustega ja proovi mudeleid oma lähimas Masku kaupluses.

Milline diivani värv sobib sinu sisustusega?

Kas eelistad tagasihoidlikke toone või otsid midagi pilkupüüdvat oma elutoa keskmesse? Hall diivan on populaarne valik, sest see sobib oma värvitooni poolest peaaegu kõikjale. Ka heledad diivanid on populaarsed, kuid ei pruugi olla lastega perede esimene valik. Must diivan seevastu hoiab plekid peidus ja on klassikaline lahendus. Kõige julgemad valivad oma elutuppa erksaid värve – kollane, roheline või punane diivan tõmbab kindlasti pilke!