Avaleht / Toad / Aed

Aed

Aed

246 toodet

Kuvatakse 24 / 246 st

Kes ei tahaks suvel nautida vaba aega ja puhkust? Parim koht selleks on stiilselt ja mugavalt sisustatud koduaed! Kui unistad mõnusast eraldumisest aiaoaasis või tahad muuta terrassi pere suviseks elutoaks, leiad Maskust kindlasti terve rea sobivaid tooteid oma ideede elluviimiseks.

Tutvu Masku aiamööbli valikuga ja muuda oma aed või terrass ideaalseks puhkealaks. Meie kvaliteetne ja stiilne mööbel on loodud kestma ning lisab mugavust ja ilu igale õuealale.

Suve mälestused soojendavad südant läbi talve. Seepärast on oluline suvest viimast võtta. Parim viis selleks on nautida värsket õhku rõdul, terrassil või aias. Mis võiks olla kaunim kui jaanipäeva veetmine aiadiivanikomplektiga sisustaud aias või lihtsalt jäätise nautimine lamamistoolil oma aias? Leia sobiv aia-, õue- ja terrassimööbel Maskust!

Stiilne aiamööbel igale maitsele

Vali meie laiast tootevalikust just need aiatoolid, lauad või lamamistoolid, mis sobivad suurepäraselt sinu aia kujundusega. Meie mööbel on disainitud pakkuma maksimaalset mugavust ja vastupidavust, et saaksid nautida oma aeda igal aastaajal.

Kvaliteet, mis kestab

Meie aiamööbel on valmistatud parimatest materjalidest, mis taluvad nii päikest kui vihma. Investeeri mööblisse, mis rõõmustab sind aastaid, pakkudes ideaalset kohta lõõgastumiseks ja sõpradega aja veetmiseks.

Loo oma unistuste aed

Masku aitab sul luua aia, mis on nii kutsuv kui ka praktiline. Meie aiamööbliga sisustatud aed või terrass on ideaalne koht, kus lõõgastuda pärast pikka tööpäeva või nautida suviseid grilliõhtuid pere seltsis.

Maskust leiate kogu vajaliku suvemööbli oma aia sisustamiseks; ilmastikukindel  välimööbel, aiamööblikomplektid, aialauad, aiatoolid, terrassi- ja rõdumööbel, lamamistoolid, polürotangist mööbel ja päikesevarjud. Välismööbel, nagu korvkiiged, ripptoolid ning kiiged pakuvad lõõgastavat puhkehetke kaunil suvepäeval. Padjad ja pehmendused lisavad istumismugavust teie aiamööblile. Meilt leiate ka grillid ja grillitarvikud suviste hõrgutiste valmistamiseks.

Tutvuge meie välimööbli valikuga veebipoes ja kauplustes

Looge endale hubane aed. Suvisesse hoovi ja terrassile sobivad suurepäaselt meie kõrgekvaliteetsed ja mugavad välimööbli lahendused. Masku laiast valikust leiate igas suuruses hoovi sobivat aiamööblit ja stiilseid suvemööbli lahendusi ka kõige nõudlikumale maitsele. Kui otsite ripptooli, mugavat lamamistooli või päikesevarju, mis pakub kaitset kuumuse eest, siis olete jõudnud õigesse kohta!

Väli- ja õuemööbel

Välimööbli puhul on eriti oluline vastupidavus, kuna õuemööbel peab vastu pidama nii päikesepaistele kui ka tugevatele vihmasadudele. Materjali valikut tuleks kaaluda vastavalt kasutuskohale ja arvestada, kui palju olete valmis mööblit hooldama. Ilus puidust mööbel on klassikaline ja stiilne valik, mis loob igale hoovile koduse atmosfääri, kuid see vajavab ka natuke rohkem hooldust, näiteks õlitamist.

Kes otsib hooldusvaba aiamööblit, peaks tutvuma ka polürotangist mööbliga, mis on populaane just oma vastupidavuse tõttu. Polürotangist mööbel on ajanappuses  inimese kindel valik, kuna materjal peab vastu aastaid minimaalse hooldusega!

Terrassi- ja rõdumööbel internetist

Masku e-poe laiast valikust leiate eraldi ka terrassimööbli ja rõdumööbli, mis on mõeldud eelkõige just väiksematele õuealadele. Isegi väikesest rõdust saab palju kasu õiget mööblit kasutades: väike lauanurk hommikukohvi jaoks või mugav terrassitool lugemishetkedeks toovad teie korterisse lisaruumi alati, kui ilm seda lubab! Just seetõttu tasub investeerida terrassi ja rõdu mööblisse: saate kasutada kõiki oma kodu ruutmeetreid tõhusalt ja nautida seeläbi oma kodu täiel määral.