Avaleht / Artiklid / Masku blogi / Masku on E-Kaubandusliidu uus turvaline ostukoht!

Masku on E-Kaubandusliidu uus turvaline ostukoht!

Turvaline ostukoht

Oma e-poe loomine on nagu aednikuks olemine. Alustad väikese seemnega ja siis hakkad panustama, et too kasvaks ja õitseks. Oleme laienenud nelja kaupluseni Eestis ning loonud suure tootevalikuga e-poe. Masku on tuntud taskukohaste hindade ja pidevalt uueneva mööblivaliku poolest, mis hõlmab kõiki toote- ja hinnakategooriaid.

Meie kollektsioon sisaldab nii klassikalist kui ka kaasaegset mööblit, proovideds vastata kõikide klientide ootustele. Suurim osa meie mööblist on kohandatav vastavalt klientide soovidele, tagades täieliku sobivuse nende ruumi ja stiiliga.

Tänu oma unikaalsele kollektsioonile ja suurele ostumahule saame alati pakkuda parimaid hindu turul. Koostöös Masku Soomega müüme igal aastal üle 100 miljoni euro väärtuses mööblit ning suudame regulaarselt üllatada kliente parimate pakkumistega!

Turvalisus on meie jaoks esmatähtis, seega oleme pidevalt püüdnud oma ostukeskkonda turvalisemaks ja efektiivsemaks muuta. Meie jaoks on oluline, et meie kliendid ning nende andmed oleksid kaitstud. Selle tulemusel saime lõpuks Eesti E-kaubanduse Liidu turvalise ostukoha märgise, mis on tunnustuseks meie pühendumisele. 

Me jätkame rõõmuga oma teekonda, püüdes hoida kõrget taset ning anda endast parima, et pakkuda veel paremat teenindust. Tere tulemast Maskusse, kus leiate alati oma unistuste mööbli parima hinnaga!

Turvaliste ostudeni!

Loe ka lisaks